Заповідник “Розточчя”

Тут розпочинають свій шлях річки і потічки, які стікають у Дністер, а потім прямують до Чорного та Балтійського морів. Розточчя розташоване на Головному європейському вододілі.  На території заповідника рельєф горбистий. Тут протікають такі річки, як Верещиця та її притока Ставчанка.

У заповіднику представлена унікальна лісова та болотна рослинність. Тут збереглися природні ліси, де сосни, дуби, буки, ялиці, смереки, явори, граби, ясени, клени, в'язи та липи ростуть разом.

Особливістю Розточчя є те, що на цій території велике різноманіття птахів. Вони тут мешкають або гніздяться, або ж прилітають зимувати. А також зупиняються під час міграції перелітних птахів. Тож завжди гарною ідеєю є приїхати до Розточчя з біноклем, аби спостерігати за пернатими. 

Особливістю Розточчя є те, що на цій території велике різноманіття птахів. Вони тут мешкають, або гніздяться, або ж прилітають зимувати. А також зупиняються під час міграції перелітних птахів. Тож завжди гарною ідеєю є приїхати до Розточчя з біноклем аби спостерігати за пернатими.