Навколо парку - добрі дороги. Єдина ділянка дороги з сильними вибоїнами - яка веде до "Оселі Розточчя". Туди можна доїхати або дуже повільно, або пройтися пішки маршрутом "Головним Європейським вододілом"

Потягом

найближча залізнична станція: Львів

Автомобілем

відстань з центру Львова до Івано-Франкове – 25,3 км по трасі М10. Час їзди автомобілем – 40 хв. По трасі Е40/ М10 32,7 км – 40 хв. По трасі Е40 29,7 км – 50 хв.  Відстань від Києва – 563 км.

Автобусом

до Івано-Франкове можна дістатись автобусом Львів – Шкло з автовокзалу Двірцевого. Або будь-яким автобусом яворівського напрямку, який відправляється від Янівського цвинтаря. Відстань – 22,2 км, час у дорозі – 30 хв.

Літаком

Найближчий аеропорт: Львів

Як поводитися в парку, щоб зберегти природу?

  1. Які місця можна відвідувати мандрівникам?
    Ми проклали територією нашого парку спеціальні маршрути та облаштували зони відпочинку, аби мандрівникам було зручно і безпечно насолоджуватись природою. Будь ласка, дотримуйтесь цих маршрутів і ви уникнете зайвих ризиків та небезпечних ситуацій. Безумовно ми очікуємо від своїх відвідувачів, що вони не будуть смітити, палити вогонь в непередбачених місцях, заїжджати власним автотранспортом, нищити рослини та турбувати диких тварин.
  2. Де можна розпалювати багаття?
    На територіях вздовж туристичних стежок, або на окремих відпочинкових майданчиках працівники парків облаштовують місця для розпалювання вогнищ. Поцікавтесь про такі місця або на описі маршрутів, або ж у працівників парку. Наполегливо просимо вас користуватись або такими спеціальними місцями або ж переносними пристроями для приготування їжі в подорожах. Вогонь - це велика небезпека для нашої флори та фауни. Також пам’ятайте, один недопалок викинутий в траву, не лише надовго забруднить цю ділянку, але й може вбити не одну сотню тварин. Та й вас куріння поступово вбиває, тому кидайте не недопалки, а кидайте палити:)
  3. Куди подіти сміття?
    Здавалось би будь-яка культурна людина ніколи не викине сміття там, де природа дивує своєю красою. Але ж ні, доводиться і далі нагадувати - смітити на природі є ознакою низького рівня розвитку та інтелекту. Впевнені, що це не про вас! Якщо вздовж стежок немає смітників, ми дуже розраховуємо на те, що ви заберете з собою ваше сміття. Про всяк випадок візьміть з собою сміттєві пакети в мандрівку. Ще краще жити за принципом zero waste і продукувати якнайменше відходів. Великий плюс у карму тим, хто зробить велику справу і забере не лише своє сміття але й тих безвідповідальних мандрівників, які були в цих місцях до вас і залишили природі свої безглузді “подарунки”.
  4. Чому важливо не нищити місця проживання диких тварин? І що робити у випадку зустрічі із ними?
    Переважна більшість диких тварин уникають зустрічі з людиною. Тому, просуваючись по лісі, іноді варто давати знати про свою присутність, голосно розмовляючи, перегукуючись, ніби попереджаючи тварин і даючи їм можливість піти. Однак, якщо ви все ж зустріли дику тварину необхідно без паніки та різких рухів позадкувати від неї. Дикі тварини хоча й “дикі” але бувають дуже ніжні та чутливі до людського втручання. Знищене гніздо, нірка, надмірний шум в місцях проживання а особливо спарювання тварин, можуть сильно налякати їх і змусити втікати в пошуках більш спокійних територій. Птахи, що мігрують, через такі небезпеки можуть навіть міняти століттями випробувані шляхи подорожей з Півночі на Південь. Навряд чи ми хочемо здобути серед тварин репутацію країни, неприязної до тварин.
  5. Які дії нам найбільше не подобаються і порушників чекають штрафи?
    Люди, які свідомо їдуть до нас з метою щось зрубати, зруйнувати чи когось застрелити, перебувають під нашим особливим контролем. В нас не можна рубати дерев, крім зон, де цим займаються організовано. В нас не можна полювати і заходити на нашу територію з вогнепальною зброєю. І не рвіть, будь ласка, квітів та лікарських рослин на території нашого парку. Нехай тішать людське око на природі, а не в’януть в пластикових стаканчиках.