Еколого-просвітницький центр

Екоцентр Яворівського національного природного парку – так звана відправна точка знайомства із  регіоном Розточчя. Тут отримаєте цікаву інформацію про  природоохоронні території, багатство флори та фауни, історію краю, культуру та побут місцевих жителів.

Тут є сучасний мультимедійний конференц-зал на 50 осіб для проведення семінарів, нарад, конференцій, презентацій, уроків тощо.

Також в еколого-просвітницькому центрі працює кабінет біорізноманіття, який знайомить з ландшафтами, типовими і рідкісними видами рослинного і тваринного світу регіону Розточчя.

Бібліотека із широким спектром наукової, природничої та еколого-виховної літератури. 

Є екологічний клас для проведення занять із шкільною та студентською молоддю, а також майстер-класи з яворівського розпису.

У музейних кімнатах історичних знахідок зібрані предмети різних історичних віків. Тут ви побачите і наконечники від стріл скіфів, і бойові сокири готів, і персні часів Київської Русі та багато цікавих предметів вжитку різних епох. А також зброю, автентичний одяг, оригінали документів, світлини воїнів часів І-ІІ Світових воєн. Ці експонати – "живі свідки" жорстоких бойових дій, які відбувались на сучасній території парку, були знайдені під час пошукових експедицій.

Контакти:

вул. Зелена, 23, смт Івано-Франкове,  Яворівський р-н, Львівська обл., Україна, 81070

+380 (259) 3-31-35