Заступник Голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів робочу нараду із групою будівельників Корпорації «Карпатбуд»

Заступник Голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів робочу нараду із групою будівельників Корпорації «Карпатбуд», які зводять за кошти проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» Програми Міжнародної співпраці «Польща-Білорусь-Україна» екопросвітницький візит-центр на території Яворівського національного природного парку.
Під час розмови та під час огляду виконаних обсягів робіт зроблено наголос на необхідності прискорення темпів виконання робіт щодо зовнішнього та внутрішнього облаштування споруди, монтажу системи опалення, енергозабезпечення та інше.
- Тим більше, що в наявності є кошти, - каже директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник. – Справа за організацією робіт.
- На цьому об’єкті має працювати щонайменше 10-15 робітників, - наголосив директор Яворівського НПП Михайло Біляк, ідею якого підтримали присутні керівники області.
На будівництво екоцентру освоєно майже 65 % виділених коштів. Але на завершальному етапі їх явно не вистачить у зв’язку із зміною цін на матеріали та зростання рівня зарплати будівельників майже у два рази до рівня початку будівництва.
Наступну робочу нараду на новобудові Яворівського НПП у такому ж складі заплановано провести на початку лютого наступного року, на якій буде заслухано інформацію про хід виконання будівельно-монтажних робіт та визначено остаточну дату здачі в експлуатацію даного еколого-просвітницького візит-центру, який стане сучасним осередком екопросвітницької та рекреаційно-туристичної діяльності міжнародного рівня.