Яворівський національний природний парк відвідала делегація з Луганської, Донецької та Івано-Франківської області

Яворівський національний природний парк відвідала делегація з Луганської, Донецької та Івано-Франківської області, яка перебувала з робочим візитом на Львівщині в рамках реалізації Програми «Змінимо країну разом». Представники делегації цікавились питаннями природоохоронної діяльності
В ході зустрічі директор парку Михайло Біляк ознайомив гостей із змістом та формами роботи природоохоронної установи, розкрив основні завдання, якими займається колектив парку.
Гості позитивно оцінили організацію роботи еколого-просвітницького центру та змістовно облаштованого музею історичних знахідок, а також подарували літературу на природоохоронну, еколого-просвітницьку тематику.
Також презентовано Проєкт «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», який реалізовується на території Яворівського НПП за Програмою транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр. Реалізація проекту триватиме до 2020 р.
Загальною метою проекту є промоція та збереження природної спадщини на основі створення та модернізації туристичної інфраструктури, формування туристичних продуктів, що сприятиме зміцненню партнерських відносин, покращенню іміджу та туристичної привабливості українського-польського Розточчя.