Фахівці Яворівського парку співпрацюватимуть з експертами Інститут екології Карпат НАН України

Яворівський національний природний парк підписав Угоду про співпрацю з Інститутом екології Карпат Національної академії наук України.

Метою Угоди є здійснення наукового кураторства цією установою науковою та науково-технічною діяльністю Яворівського національного природного парку, реалізація спільних наукових програм, досліджень у галузі вивчення, охорони, відтворення природних комплексів і об’єктів парку та їхнє раціональне використання.

Доктор біологічних наук, директор Інституту Іван Данилик вважає, що підписання цієї угоди відкриває нові можливості та перспективи співпраці.

“Сьогодні заповідна справа набирає нового розвитку, – каже директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк. – Маємо цікаві напрацювання з усіх напрямів діяльності природоохоронної установи. Сподіваємось з науковцями нового куратора їх вивчити та узагальнити задля формування цікавих форм і методів розвитку заповідної справи в регіоні Розточчя. Наш практичний досвід та наукові ідеї працівників знаної в Україні та за її межами академічної установи дадуть ефективні результати”.