Конкурс місцевих ініціатив для громад Карпат та Розточчя

Для підсилення співпраці громад з природно-заповідними територіями, оголошено конкурс ініціатив з охорони природи та місцевого розвитку

Конкурс місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат та Розточчя оголошується в межах проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізовується в рамках Німецької Фінансової Кооперації (FC) і фінансується за рахунок Банку розвитку KfW.

Громади, які мешкають в межах чи околицях природно-заповідних територій, відіграють важливу роль для їхнього функціонування та для збереження біорізноманіття. Території громад (об’єднані територіальні громади), природно-заповідні території та власне громади повинні отримувати вигоди від співпраці один з одним. Важливо, щоб адміністрації мали розуміння та підтримку своєї природоохоронної місії та планів. У той же час, громади отримуватимуть вигоду, в тому числі економічну, від охорони природи, яка здійснюється належним чином. Задля підтримки співпраці із місцевими громадами та розвитку економічних ініціатив, пов’язаних із сталим збереженням природних цінностей, проєкт SNPA запускає малу грантову схему підтримки місцевих ініціатив.

Деталі про конкурс: http://snpa.in.ua/konkurs-mistsevyh-initsiatyv-v.../