Birdwatching/спостереження за птахами

  • Вартість

    безкоштовно
  • Дата

    18 квітня
  • Тривалість

    впродовж дня

Адреса

заповідник Розточчя

Спостереження за птахами – цікава пригода для любителів пернатих і для пересічних туристів, які звертали увагу лише на птахів у небі.

Основна ідея birdwatching – спостереження та вивчення птахів, можливість побачити якомога більше видів птахів. Це можна робити візуально, обравши місцину, де добре проглядаються гніздування чи згромадження пернатих. Або ж за допомогою оптичних пристроїв, наприклад бінокля.

Наш парк називають пташиним краєм. У лісах найчастіше трапляються – зяблик, кропив’янка чорноголова і вільшанка. А на водоймах: лиска, крижень, попелюх, мартин звичайний, крячок білощокий і чапля сіра та велика біла, лебідь шипун, норець великий та сірощокий. Якщо ж розповідати про рідкісних птахів, то у парку зустрічаються: сова довгохвоста, орлан-білохвіст, шуліка чорний, підорлик малий, тетерук та орябок, лелека чорний.

А під час міграції перелітних птахів у Розточчі, яке пернаті обирають для зупинки на підкріплення, можна побачити: гуску сіру, крижня, черня чубатого, попелюха, гоголя, білу та сіру чапель.

Квітень – це найсприятливіший період для спостереження за мігруючими птахами. Тож беріть бінокль та вирушайте у Розточчя.

Замовити екскурсію