Food

Яворівський пиріг. Ми пишемо цей текст і вже починаємо про нього мріяти 🙂

Отож, уявляйте: тісто, начинка із картоплі та гречки, замащена або смальцем, або олією, з приправами. Гарячий, свіжовипечений, із сметанкою домашньою або грибною мачанкою.

Мммм…
Він дуже ситний і підходить для веганів.

А ще він має шанси увійти до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Зазвичай туристи планують свою мандрівку територією парку так, щоб в обідню пору зупинитися в Янові (сучасна назва смт Івано-Франкове), де можна пообідати.

Яворівський борщ, приготовлений на житній заквасці, за смаком перевершує добірні сучасні страви.

Усім відомі янівські стави, в яких вже понад століття вирощують рибу. Готують її різними способами, запікають, солять, вудять, і особливо смачна юшка із янівської риби. В Івано-Франковому також можна купити свіжу копчену рибу на ваш вибір в “Янівська риба”.

Де найсмачніше? Мандрівники кажуть, що в “Оселі Розточчя”. Якщо Ви запланували свою мандрівку до нащадків диких коней-тарпанів, то пропонуємо Вам взяти перекус із собою, а на обід в нас замовте млинців із сиром та мармулядою (можна і гарбузовою) і чаєм з розточанських трав. Чи Яворівський пиріг із мачанкою або борщем …. "Смакота" – кажуть нам у відповідь мандрівники і приїжджають ще.

Смачно і корисно, тому що приготовлено із домашніх продуктів та дотримано рецептів наших пращурів.

Ми також пропонуємо добірку закладів харчування, де смачно готують різноманітні страви, зокрема і знаменитий Яворівський пиріг (гречаний пиріг).

Піцерія «Старий Янів»
Кафе у братів «MDM»
«Панський двір»
Кафе «Скеля»
Ресторан «Бекас» 
Ресторан «Олімп»